WIGOLEN Artur Bukowski

Rozszerzenie działalności firmy WIGOLEN Artur Bukowski w ramach Klubu Jeździeckiego BUKOWA ZAGRODA o naukę jazdy bryczką treningową, loty widokowe paralotnią oraz safari quadami.

Klub Jeździecki Bukowa Zagroda jest ośrodkiem rekreacyjnym położonym na Szlaku Jana III Sobieskiego w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze 61.
Ideą przewodnią ośrodka była dbałość o zachowanie tradycji i propagowanie wartości przyrodniczo-kulturowych naszego regionu. W oparciu o ponad 10-cio letnią tradycję uczestnictwa w imprezach hipologicznych oraz o pasję historyczną właściciela Bukowej Zagrody, powstał nowatorski program połączenia lekcji historii z nauką powożenia i jazdy konnej.

Jako etap przygotowujący do uczestnictwa w wycieczkach oferujemy profesjonalnie przygotowane i prowadzone kursy jazdy konnej i powożenia zaprzęgami jedno i parokonnymi.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki krytej ujeżdżalni jazdy i szkolenia i odbywają się bez względu na warunki pogodowe przez cały rok. Jako dodatkową atrakcję w okresie zimowym proponujemy przejażdżki i zajęcia z powożenia pięknymi stylowymi saniami.
Do dyspozycji naszych gości pozostaje kryte strzechą, wyposażone w duży stół i ławy miejsce w którym można odpocząć po zakończonych zajęciach lub zorganizować imprezę połączoną z degustacją regionalnych specjałów i posłuchać Bajarza i jego pięknych opowieści z czasów szlacheckich i legend związanych z Janem III Sobieskim. Dysponujemy także komfortową świetlicą, która pozwala nam nie bać się deszczu i mrozu w trakcie organizowanych imprez.
Kolejną trakcją naszego ośrodka jest możliwość zapoznania się z sympatycznymi mieszkańcami ameryki południowej – Alpakami. Ponadto na dwóch przestronnych wybiegach, w zgodnie przebywają osiołek i przedstawiciele kilku rzadkich ras koni.
To nie wszystkie atrakcje w Bukowej Zagrodzie. Mamy do zaproponowania Państwu loty widokowe paralotnią nad pięknymi terenami, gdzie przebiegał szlak Jana III Sobieskiego oraz safari quadami.
Posiadamy atrakcyjną ofertę dla szkół i grup zorganizowanych. Nasi stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.
Sami nie proponujemy noclegów, ale nasi Partnerzy powiązani ze Szlakiem Jana III Sobieskiego oferują usługi agroturystyczne i chętnie skontaktujemy z nimi naszych gości.